Dermo Clean Since 1999
0

JOKER GIDAGMP SERTİFİKALI FASON ÜRETİM

Markanıza özel kozmetik ve gıda takviyesi üretim..

Bir ürün çıkartmak istiyorum ama güvenemiyorum ,formülüm var ama içine bu hammddeler gerçekten giriyor mu emin değilim diyorsan üretimin başında durup üretimi izleyebilirsin ..
GMP belgeli üretim tesisimizi ziyaret ederek akademik kadromuzla tanışabilirsiniz ..

1999 dan beri sizlerleyiz
En iyi kaliteyi en uygun fiyata almak istiyorsanız lütfen bizimle irtibata geçiniz ..

Fason kozmetik üretimi alandaki tecrübemiz ile üretimde neler ile karşılaşacağımızı, neler yapmamız gerektiğini, üretimin hangi standartlarda gerçekleşmesi gerektiğini çok iyi biliyoruz. Bu konuda GMP başta olmak üzere, uluslararası bir çok kalite belgesine sahibiz. Bu belgelerin bir çoğuna sertifikalarımız sayfasını ziyaret ederek göz atabilirsiniz.

Özellikle tüketicilerin almayı düşündükleri ürünlerde her zamankinden daha fazla seçenek ve özellik istemeleri, günümüzde fason kozmetik üretimi yönteminin sıklıkla tercih edilmesine sağlamıştır. Fason üretici kullanmak hem maliyetleri hem de ürünü pazara sunma süresini azaltır. Bu nedenle fason kozmetik üretim maliyeti de düşer. Aynı zamanda dış kaynak kullanımı, üretilen ürünlerin kalitesini ve tutarlılığını artırmaya da yardımcı olur.Karşılıklı bir kazanma stratejisi olan fason üretim iki tarafın da üretimde katkısının olmasını sağlar. Ürünü tasarlayan fikir bazında olgunlaştıran işletme ile bu fikirleri ürüne dönüştürebilecek alt yapıya sahip üreticinin işbirliği yapması esasına dayanır.

ANLAŞMA VE ÖN ÖDEME

İş fikri belirlendikten sonra sizin tüm haklarınızı koruyan bir sözleşme imzalanır. Dermo Clean Laboratories, devam etmekte olan iş ilişkilerinin gizliliğini güçlendirmeyi taahhüt eder. Korunan olsun olmasın, müşterilerimizin veya ortaklarımızın maddi olmayan mülkiyetindeki beceriler, know-how veya kazanımlar hakkında herhangi bir bilgi vermeyeceğiz. Dermo Clean Laboratories sadakatle hareket etmeyi taahhüt eder, doğrudan veya dolaylı olarak, çıkar çatışması durumuna sokacak her türlü faaliyetten kaçınır. Her Dermo Clean Laboratories çalışanı, işlevleri veya hiyerarşik düzeyi ne olursa olsun, yukarıdaki davranış ilkelerine saygı göstermeyi taahhüt eder.

FORMÜLASYON VE TASARIM ÇALIŞMASI

GIDA TAKVİYESİ ÜRÜNLERİNİN VE KOZMETİK ÜRÜNLERİN UZMAN FORMÜLASYONU

Dermo Clean Laboratories, sağlık ürünlerinin formülasyonunda son derece yetenekli bilimsel uzmanlık sağlayan bir Türk özel etiket sözleşmesi üreticisidir. Bilimin sağlık inovasyonun merkezinde olduğuna inanıyoruz.

 

Whatsapp
1
Whatsapp
Merhaba,