Dermo Clean Since 1999

JOKER GIDAFason Kozmetik Üretimi

Fason kozmetik üretimi alandaki tecrübemiz ile üretimde neler ile karşılaşacağımızı, neler yapmamız gerektiğini, üretimin hangi standartlarda gerçekleşmesi gerektiğini çok iyi biliyoruz. Bu konuda GMP başta olmak üzere, uluslararası bir çok kalite belgesine sahibiz. Bu belgelerin bir çoğuna sertifikalarımız sayfasını ziyaret ederek göz atabilirsiniz.

Özellikle tüketicilerin almayı düşündükleri ürünlerde her zamankinden daha fazla seçenek ve özellik istemeleri, günümüzde fason kozmetik üretimi yönteminin sıklıkla tercih edilmesine sağlamıştır. Fason üretici kullanmak hem maliyetleri hem de ürünü pazara sunma süresini azaltır. Bu nedenle fason kozmetik üretim maliyeti de düşer. Aynı zamanda dış kaynak kullanımı, üretilen ürünlerin kalitesini ve tutarlılığını artırmaya da yardımcı olur.Karşılıklı bir kazanma stratejisi olan fason üretim iki tarafın da üretimde katkısının olmasını sağlar. Ürünü tasarlayan fikir bazında olgunlaştıran işletme ile bu fikirleri ürüne dönüştürebilecek alt yapıya sahip üreticinin işbirliği yapması esasına dayanır.

Dermo Clean, Türkiye’de bulunan bir fason üretim merkezidir. Uzmanlarımız, nerede olursanız olun, adınız altında seçtiğiniz kozmetik ürünleri ve gıda takviyelerini geliştiriyor. Dermo Clean pazarlama ekibi projenizi incelerken gelecekteki trendleri tahmin eder. Hammaddelerin ve aktif bileşenlerin en uygun bilimsel şekilde izlenmesini sağlıyoruz.

ANLAŞMA VE ÖN ÖDEME

İş fikri belirlendikten sonra sizin tüm haklarınızı koruyan bir sözleşme imzalanır. Dermo Clean Laboratories, devam etmekte olan iş ilişkilerinin gizliliğini güçlendirmeyi taahhüt eder. Korunan olsun olmasın, müşterilerimizin veya ortaklarımızın maddi olmayan mülkiyetindeki beceriler, know-how veya kazanımlar hakkında herhangi bir bilgi vermeyeceğiz. Dermo Clean Laboratories sadakatle hareket etmeyi taahhüt eder, doğrudan veya dolaylı olarak, çıkar çatışması durumuna sokacak her türlü faaliyetten kaçınır. Her Dermo Clean Laboratories çalışanı, işlevleri veya hiyerarşik düzeyi ne olursa olsun, yukarıdaki davranış ilkelerine saygı göstermeyi taahhüt eder.

FORMÜLASYON VE TASARIM ÇALIŞMASI

GIDA TAKVİYESİ ÜRÜNLERİNİN VE KOZMETİK ÜRÜNLERİN UZMAN FORMÜLASYONU

Dermo Clean Laboratories, sağlık ürünlerinin formülasyonunda son derece yetenekli bilimsel uzmanlık sağlayan bir Türk özel etiket sözleşmesi üreticisidir. Bilimin sağlık inovasyonun merkezinde olduğuna inanıyoruz.

 

Akademisyen Kadro

Uzman akademik kadromuz size daha sağlıklı bir yaşam sunmak için ürün geliştiriyor.

23 Yıllık Tecrübe

Dermokozmetik ürünler alanında 23 yıllık tecrübeyle sizlerin ihtiyaçlarına yönelik geliştirilmiş ürünler üretiyoruz

Fason Üretim

Tecrübemiz ile üretimde neler ile karşılaşacağımızı, üretimin standartlarını çok iyi biliyoruz

section-bgimage-layer3b
ÜRÜN GELİŞTİRME & AR-GE
Ürüne karar verdikten sonra, sizin için konusunda uzman eczacımız, kimya mühendislerimiz, laborantlarımız ve gerektiğinde öğretim üyesi danışmanlarımızla, bünyemizde bulunan AR-GE Laboratuvarımızda prototipler geliştirelim. Tam bir memnuniyet sağlanana kadar formülasyonumuzu birlikte mükemmelleştirelim. Ya da hazır bir üretim reçeteniz varsa onu kullanarak devam edelim.
FASON ÜRETİM
Joker Gıda, yüksek kaliteli kozmetik ürünleri sunmak için fason üretim sürecini baştan sona organize eder. Bu sayede Joker Gıda, üretim sürecini optimize etmek ve ürünleri daha uygun maliyetlerle sunmak için harcanacak zaman ve kaynakları minimize edebilir. Bu süreç, Joker Gıda’nın kozmetik ürünlerinin kalitesini korumak için sıkı kalite kontrol önlemleriyle yönetilmektedir.
AMBALAJ SEÇİMİ VE ÜRETİM
Ambalaj seçimi, ürünlerinizin müşterileriniz tarafından nasıl algılandığı konusunda önemli bir rol oynar ve müşterilerinizi etkilemek için kullanabileceğiniz birçok farklı yol vardır. Joker Gıda olarak, fason üretim sürecinde ambalaj seçimi adımını markalaşmadan tasarıma kadar her adımı dikkatlice ele alıyoruz. İşte ambalaj seçimi sürecinde dikkate alınması gereken bazı önemli adımlar:

SAĞLIK SEKTÖRÜ İÇİN ÖZEL ÜRÜN GELİŞTİRMESİ

Sağlık sektörü oldukça rekabetçidir ve yenilik önemlidir. Dermo Clean’de, hedefinizi elde etmek için yeni bir ürün geliştirmenize yardımcı olmaktan her zaman heyecan duyuyoruz. Her proje, markanız veya kimliğiniz için en iyi çözümü bulmak amacıyla bir işbirliği çalışmasıdır. Aradığınız sağlık ürünlerini yaratmak ve tedarik etmek için pazarlama özetinizin her yönünü inceliyoruz. Doğru seçimler yapmanıza yardımcı olmak için stratejinizi, marka imajınızı, zaman çizelgenizi ve ekonomik kısıtlarınızı göz önünde bulunduruyoruz.

İŞ FİKRİNİN BELİRLENMESİ

Hedef pazarınız için özel sağlık ürünleri Hedef kitleniz başarınızın anahtarıdır: Yeni sağlık ürününüz, başarıya ulaşma şansını yakalayabilmek için beklentileri karşılayabilmelidir. Ürün özelliklerini oluştururken, hedef pazarınızın alışkanlıkları ve kültürü belirleyici bir faktördür. Dermo Clean ambalaj tasarımını ve boyutunu etkileyebileceği için dağıtım ağınızı bile dikkate alır.

YENİLİKÇİ SAĞLIK ÜRÜNLERİ İÇİN YARATICI ÖZELLİKLER

Gerekli tüm kriterleri karşılamanıza ve yaratıcı çözümler bulmanıza yardımcı olmak için ürün geliştirme konusundaki uzun yıllara dayanan tecrübemize güvenebilirsiniz:

DOZAJ FORMU: krem, losyon, jel, köpük, orijinal müstahzarlar… benzersiz ürünler için duyusal etkiler

İSTENİLEN ETKİNLİK: nemlendirici, gençleştirici, arındırıcı, beyazlatıcı, UV koruması…

İSTENİLEN AMBALAJLAMA ÇÖZÜMÜ: konteyner tipi ve dağıtıcı tipi, tasarım, ebat veya yenilikçi ambalaj konsepti

FİYAT ARALIĞI: her proje benzersizdir ve projeniz için maliyet düşürücü faktörler hakkında daha iyi bilgi edinmenize yardımcı olacağız.

YARATICI YENİLİK İÇİN ÖZEL HİZMETLER

Uzmanlarımız iyi bir zorluktan zevk alıyor. Yenilikçi projeler için yaratıcı çözümler üretmek için tüm yeteneklerimizi birleştirmeyi seviyoruz. Ayrıca özel formülasyon ve fason üretim hizmetleri veriyoruz. Dermo Clean’in projenizi ilerletmenize nasıl yardımcı olabileceğini bilmek isterseniz, bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin.

AKILLI FORMÜLLER İÇİN UZMAN BİR LABORATUVAR

Doktoralı ecza ve kimya mühendisleri ve formülasyon mühendisleri ekibimiz, uyumlu, güvenli ve verimli kişisel bakım ve güzellik ürünleri için güvenilir ürün formüller geliştirmektedir. Özel tasarlanmış formüller yaratmanın yanı sıra, Dermo Clean, ihtiyaçlarınızı karşılamak üzere özelleştirilebilecek kendi yenilikçi bileşenlerini ve formüllerini de barındırır. Eşsiz bilimsel yaklaşımımız, formülasyona gelince çok çeşitli beceriler içermektedir:

YÜKSEK PERFORMANSLI ÖZELLEŞTİRİLMİŞ FORMÜL

Dermo Clean, çok sayıda cilt bakımı ve makyaj uygulaması için yenilikçi etken bileşenlere sahip, yüksek performanslı, özelleştirilebilir formüllere sahiptir. Ürününüzün tüketici beklentilerini karşılanmasına yardımcı olacak trendleri bekliyoruz. Uzmanlığımız bileşen mühendisliği ile formül performansına dayanmaktadır. Özgün hazırlıkları geliştirir ve aradığınız formülü oluşturmak için özel, yenilikçi ve işlevsel bileşenleri bir araya getiririz. Uzmanlarımız, hedeflenen içeriklerin sistematik kullanımını, yenilikçi ve verimli ürünler için spesifik aktif içerikler üzerine ileri teknoloji araştırmaları ile birleştirmektedir.

TALEBİNE GÖRE ÖZEL ÜRÜN FORMÜLASYON HİZMETLERİ

Ürünleriniz için son teknoloji ürünü bir formülatör arıyorsanız, Dermo Clean size yardımcı olabilir. Uzmanlarımız, hedef pazarınıza uyması için istenen efekti, yönü ve dokuyu içeren formülü oluşturmak için içerik ve özellikler listenizi kesinlikle takip eder ve saygı duyarlar. Uzmanlarımız, formülünüzü tasarlar ve formüle ve yönetmeliklere uyum sağlamak için kullanılan içerikleri nesnelleştirir. Tam bilimsel kanıtlama ve duyusal değerlendirme, müşteri ortaklıklarımızın merkezindedir.

Talep üzerine grafik ve tasarım departmanımız, müşterilerimizin en doğru ve en güzel ambalajı tasarlamada en büyük desteğidir.

ÖN ÖDEME VE ÜRETİM

Ürünün geliştirilmesi ve tasarımı tamamlandıktan sonra numune olarak üretilen bir prototip sizlerin onayına sunulur. Numune onaylandıktan sonra ve ön ödeme gerçekleştirildikten sonra ve üretim planlaması yapılır.

KOZMETİK FORMÜLLERİN VERİMLİLİK ÖLÇEĞİ

Ölçeklendirme işlemi, formülasyon laboratuvarındaki ile endüstriyel üretim gerçeği arasındaki eksik bağlantıdır. Güzellik ürününüzü üretmeye başlamadan önce, her proje Proses Mühendisliği ekibimiz tarafından onaylanır. Projenizin endüstriyel ölçeklendirmesini ve fizibilitesini doğrulamak için üretim sürecinin her adımını inceliyoruz.

Verimli ölçeklendirme, üretim sürecinde kötü sürprizleri öngörür ve önler. Uzman ekibimizin bilgisi, üretim hattımızın sonunda mükemmel bir ürün elde etmek için üretim sürecinin her aşamasında sürekli test ile birleştirilir.

Markanıza Özel Fason Üretim

ÜRÜN BİLDİRİM VE RUHSATLANDIRMA

ÜRÜN DÜZENLEMELERİ

Yeni bir ürün oluşturmak, ilgili tüm düzenlemeleri bulmak, gerekli evrakları kullanmak ve gerekli kalite testlerini uygulamak söz konusu olduğunda zor olabilir. Dermo Clean Laboratories, düzenlemelerden ve kalite güvence şartlarından oluşan labirentte yolunuzu bulmanıza yardımcı olur. Güzellik ürününüzün kullanım için güvenli olduğundan ve yasal evrak ve kalite testlerinin yapıldığından emin oluruz.

UYGULANABİLİR MEVZUAT İÇİN TAVSİYE

Düzenleyici uzmanlarımız, şirketinizin içerik ve ambalajlama gereksinimlerine saygı duyuyor ve ayrıca şunları belirlemenize yardımcı oluyor:

Ürün istikrarını ve uyumluluğunu doğrulamak için gereken Ar-Ge kalite testleri Ürününüzün güvenlik değerlendirmesini yapma kriterleri Resminizin, etiketlerin ve ambalaj malzemesinin yasal uygunluğunun değerlendirilmesi Pazarlamadan önce ürününüzün yapılması gereken diğer tüm zorunlu testler

TESLİMAT

Üretimi tamamlanan ürün kalan ödeme yapıldıktan sonra fabrikamızdan (Exwork) teslim edilir.

Fason Üretim Videolar

cropped-since-logo.png

JOKER GIDA LTD. ŞTİ.GMP & ISO SERTİFİKALI
FASON ÜRETİM

Fason kozmetik üretiminde A’dan Z’ye her adımda Joker Gıda uzmanlığını tercih edebilir, profesyonel ekibimizden destek alabilirsiniz.

Markalarımız

Whatsapp
1
Whatsapp
Merhaba,